Příběh Charra

21. března 2017 v 1:18 | FireWolfi |  Guild Wars 2
Zde budu psát o přeloženém progresu své postavy na Guild Warsu 2.

Příběh charra Fox Firera

Fox Firer


Prolog

Ačkoliv problémy mě často všude pronásledovaly, dokázal jsem díky své důstojné povaze je vždy vyřešit. Jsem voják krvavé legie a moje banda je moje rodina. Zemřel bych za ně, především za Reevu, mojí spolubojovnici do každé situace.

Řekli mi, že můj otec byl věrný voják. Žiji tak, aby reputace o nás rostla, ať už to stojí, co to stojí.

Jsem bojovník, jenž na bojištích nenosí helmu, protože chci, aby to poslední co mojí nepřátele uvidí, byly moje nebojácné oči.

Tohle je můj příběh.


Kapitola první - Banda stojí při sobě

Zuřivost mrtvých
Byl jsem povolám do akce jako spolubojovník Rytlocka Brimstona. Po jeho boku jsme společně zastavili útok duchů na Duke Barradin.

Řetězy rozkazů
Vrátil jsem se zpět do kasáren. Legionář Steelbane mě obvinil ze ztrát, které jsme utrpěly v oblasti Smokestead a nařídil ostatním rekrutům, aby mi dali lekci. Bitku jsem vyhrál, ale stal se ze mně pomocný poslíček, který musí plnit podřadné práce legionáře Steelbana. Při cestě do Tela Range, kde jsem měl vyzvednout zásoby, jsem zpozoroval vojáky ohnivé legie, jak mlátí naše bojovníky z krvavé legie. Pomohl jsem jim v boji ale zásoby byly při tomto souboji zničeny. Nezbývalo mi, než se hlásit u Legionáře Steelbane s prázdnýma rukama.

Čas povýšení
Legionář Steelbane byl vzteky bez sebe, když jsem mu nepřinesl zásoby. Poslal mě do díry, abych bojoval o svůj život. Mě se však podařilo porazit všechny, co se mi v díře postavili. To ovšem Steelbanovi nestačilo a vyzval mě osobně k boji (i když spíš se dá říct, že byl přinucem Rytlockem po té, co se nade mnou chvástal, že bych proti němu neměl šanci). V boji jsem ho porazil a zabil. Nyní jsem já Legionářem naší bandy! Cerosi a Ragemu se to nelíbilo a tak od bandy odešli. Tím jsem se zbavil těch, co mě nepřijímali.

Magický uživatel
Rozhodl jsem se, že do bandy naberu nového člena a to nekromancera Soure Doomsdaye. Stejný nápad měli i mojí nepřátelé z ohnivé legie, avšak Soure Doomsday se rozhodl připojit se do mé bandy, což se ohnivé legii nelíbilo. Společně jsme se ohnivé legii postavili a zabili ty, co se snažili Doomsdaye zabít za to, že je odmítl.

Potlačení vzteku
Po té, co jsem přijal našeho nového člena, mi Rytlock pověděl o tom, že Rage nás zradil a přidal se k ohnivé legii. Měli jsme ho najít, než způsobí nějaké problémy. Nakonec jsme ho společně s Rytlockem zastavili u Černé citedely, jenž se Rage snažil zabrat pro ohnivou legii. Před jeho smrtí jsme se dozvěděli, že ohnivá legie má nějaké velké válečné plány, jen jsme nevěděli o co půjde.

Operace: Opora
Tak byla moje banda pověřena první větší operací legie. Jako vůdce naší bandy jsem nás vedl k vítězství. Zničili jsme závodní voj ohnivé legie a sebrali jejich zdroje pro Rytlocka na obranu Černé citadely. Myslím si, že to byl pouze začátek něčeho většího.

Rytlock BrimstoneKapitola druhá - Otcovy hříchy

Neobvyklé dědictví
Začalo to tím, že mi Rytlock Brimstone dal dopis od mého otce, Arguse Foolkillera, který napsal před svou smrtí. Zmiňoval se tam o pokladu schovaném v Grendichských ruinách a klíčí, který otevře bednu ve kterém je tento poklad ukrytý. S povolením Rytlocka jsem se vydal hledat kousky klíčů. Při prohledávání Windrockého bludiště jsem našel první polovinu klíče o kterém se zmiňoval otec v dopise. Poté jsem se vydal do Lamianských bažin, kde jsem pátral po druhé části klíče.

Hluboké bažiny
Hledal jsem v Lamianských bažinách poslední část klíče k pokladu, avšak někdo mě předběhl a druhou část klíče ukradl. Vzhledem k tomu, že jsem neměl jak pokračovat ve své výpravě, rozhold jsem se poradit se s Rytlockem, jestli nebude mít pro mě nějakou radu. Po té, co jsme probrali důkazy se Rytlock domníval, že klíč by mohl být v držení lakomecké posádky Charrů, jenž si cení pouze peněz a nic jiného je nezajímá. Pověděl mi o místě zvaném Charrská brána do nebe, kde se tihle lakomci skrývají a já se rozhodl, vzít se zpět co je mé.

Vynášení šrotů
Rozhold jsem se, že druhou polovinu klíče se pokusím získat po dobrém a usmlouvám ho od těchto lakomců. Na místě Charrská brána do nebe jsem se střetl s dvěma místními Charry Isolou a Braugitem, kteří tento klíč získali a hodlali mi ho dát výměnou za výpomoc. Jednoduše řečeno jsem je bránil před duchy, kteří na nás útočili když se Isola a Braugit snažili vykopat svůj poklad, který se v té době již nacházel na nebezpečném místě. Po úspěšné akci mi Isola předala poslední část klíče a já tím pádem mohl zkompletovat obě části dohromady a vytvořit jeden kompletní klíč. Teď už mi nic nebránilo v tom, abych se vydal do Grendichských ruin pro moje dědictví, které mi zanechal můj otec.

V Ruinách
Svůj úspěch o získání obou klíčů jsem nahlásil Rytlockovy s tím, že jdu získat poklad, jenž mi zanechal můj zesnulý otec. Ten mi řekl, že mě doprovodí na mé výpravě a že mu mám říkat Rytlocku (normálně mu všichni museli říkat !Tribune! Rytlock). Setkali jsme se před Grendichskýma ruinami, kde jsme se společně vydali hledat poklad.
Cestou k pokladu jsme se museli prosekat velkou salvou duchů. Na místě jsme našli takovou rezavou zarostlou truhlu, ne příliš zajímavě vypadající. Po otevření, jsme v truhle našli Diessaský kalich, který byl dost možná poslední svého druhu. Tohoto kalichu si vážím a budu ho opatrovat jako památku na mého otce, Arguse Foolkillera.

Nemrtvý bojovníkKapitola třetí - Zkoruptovaný krystal

Ornamenty na hřbitově
Rytlockem mě za mé služby jmenován centuriónem a při téhle příležitosti jsem byl pověřen i novým úkolem. Mým úkolem bylo najít mého padlého přítele Výkřika, který byl nejspíš infikován amuletem nekromancerky Rissy a dopřát mu řádný pohřeb. To byl důvod proč mě chtěl Rytlock zasvětit do této výpravy. Abych mohl naposledy uctít památku mého přítele, aby i on došel klidu. Nedaleko místa, kde jsem měl hledat Výkřika jsem se setkal se členy řádu Vigilu, Whispers a Durmand Priory, kteří byli součástí naší výpravy. Při hledání Výkřika jsme našli skupinky nemrtvích bojovníků a když už jsme došli na místo, kde měl Výkřik ležet, zjistili jsme, že někdo vzal jeho tělo a to i s nekromancerským amuletem, se kterým byl pohřben. Abych se mohl pohnout dále, musel jsem využít pomoci jednoho z členů řádu. Jedině tak jsem mohl najít Výkřika a toho, kdo mu to provedl a ujistit se tak, že za to bude trpět!

Šepot ve tmě
Spojil jsem se s Korukalhem, který byl z řádu Whispers abychom vystopovali Klaese, norna který také dostal Rissyn amulet. Po té, co jsme ho našli, jsme zjistili, že byl zkoruptovaný a šílený. Nebyla jiná možnost než se rozhodnout ho zabít. Při jeho pokusu uniknout se amulet aktivoval a to přivedlo nemrtvé bojovníky rovnou k nám. Naštěstí nemrtvích nebylo moc a s pomocí místních nornu jsme je porazili. Pár metrů dál jsme pak našli Klaesovu mrtvolu i s jeho amuletem. S Korukalhem jsme se dohodli, že amulet vezmeme za Rytlockem a dalšíma z řádu, abychom projednali, co bude dál. Prokázalo se, že jeden z těchto amuletů opravdu vlastnil i Výkřik, což nás vedlo k naším nejhorším obavám, že amulet musel oživit i Výkřika, který teď někde chodí jako nemrtvý voják bez vlastní vůle. I tak jsme ale stále měli málo informací ohledně těchto amuletů a nemrtvých vojáků. Dalším postupem tedy bylo prozkoumat amulet a dozvědět se více.

Nebezpečný výzkum
Pomohl jsem Durmand Priory s provedením několika testů na jednom z Rissyniném amuletu. Všechny pokusy skončily násilně a zpusobily i pár škod. Na druhou stranu jsme se o amuletu dozvěděli pár zajímavostí: Krystaly které amulet obsahoval byly propojené a při jakémkoliv pokusu tohle propojení porušit nebo dokonce jen při kontaktu lektvarů s těmito krystaly mělo za následek agresivního chování amuletu, který se pak nebezpečně bránil. Po prozkoumání amuletu jsme se vrátili zpět, abychom informovali Rytlocka a další z řádu. Všichni jsme se shodli, že amulet byl mnohem nebezpečnější než jsem předpokládaly. Mým dalším krokem bylo spojit se s řády a pátrat po dalších Rissyních amuletech o kterých jsme měli ještě nějaké informace u koho by se mohly skrývat.

Obrana pevnosti
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama